^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Studia Podyplomowe na kierunku: Rolnictwo Ekologiczne

 

zielone zbozeStudia podyplomowe na kierunku Rolnictwo ekologiczne są dedykowane dla absolwentów studiów wyższych inżynierskich lub licencjackich kierunków nierolniczych. Głównym celem studiów podyplomowych jest przekazanie wiedzy niezbędnej do prowadzenia działalności rolniczej, zgodnie z zasadami ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat ochrony gleb, gospodarki wodnej i melioracji w rolnictwie, postępowania z odpadami komunalnymi powstającymi w gospodarstwie rolnym, agrometeorologii, uciążliwości emisyjnych w rolnictwie,alternatywnych źródeł energii, ogrodnictwa, sadownictwa, agroturystyki, hodowli ryb i zwierząt gospodarskich, ekologicznej produkcji żywności, prowadzenia gospodarstw rolniczych w sposób ekologiczny oraz marketingu i ekonomiki rolnictwa.

Studia będą 2-semestralne, w 100% zdalne (on-line). Obejmują 279 godzin dydaktycznych.
Zajęcia będą się odbywały w weekendy (sobota i niedziela), dwa razy w miesiącu (co drugi tydzień), z przerwą w lipcu i sierpniu. Sumarycznie będzie 18 weekendowych zjazdów.
Uczestnicy studiów uzyskają świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. Warunkiem ukończenia studiów będzie zaliczenie poszczególnych modułów zajęć oraz zdanie ustnego
egzaminu końcowego. Nie przewiduje się prac dyplomowych.

Szczegółowych informacji udzielają:
mgr Dorota Myślińska
tel. 33/82 79 101; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretarz)
dr inż. Monika Wierzbińska
tel. 33/82 79 138; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kierownik)

 

Więcej informacji poniżej, kliknij w link:

Plakat z informacją o studiach Rolnictwo Ekologiczne

Studia podyplomowe Rolnictwo Ekologiczne

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com