^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

IV Lubuska Konferencja dotycząca Bydła Mięsnego

2021 rok IV konferencja PLAKAT 002

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku zaprasza do udziału w IV Konferencji hodowców bydła mięsnego pt. „Innowacje w chowie i Hodowli bydła mięsnego w Polsce i na świecie”.
Dwudniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 25 — 26 sierpnia 2021 r. Pierwszego dnia zapraszamy do Hotelu TEXICANA w Kalsku na część konferencyjną. Następnego dnia udamy się z wizytacją do dwóch gospodarstw rolnych (Spółek Skarbu Państwa) specjalizujących się w hodowli bydła mięsnego.
Celem wydarzenia będzie podniesienie poziomu wiedzy na temat aktualnych innowacji technologicznych w produkcji bydła mięsnego oraz identyfikacja potrzeb i problemów w tym zakresie.
Wyrażam przekonanie, że Konferencja będzie doskonałą okazją do dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy uczestnikami, w tym: hodowcami, przedstawicielami nauki, instytucjami wspierającymi oraz doradcami.
Mam również nadzieję, że nasza propozycja zyska Państwa uznanie i poparcie, co w konsekwencji podniesie rangę wydarzenia z korzyścią dla rozwoju hodowli bydła mięsnego w województwie lubuskim.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.lodr.pl. Zgłoszenia należy składać osobiście, bądż w formie skanu na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20.08.2021 r.
Osobą do kontaktu z ramienia LODR w Kalsku jest Pani Agata Zajda-Sipa, e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 51 617 74 01 oraz Sekretariat LODR tel. 68 385 20 91.

Progrm IV Lubelskiej Konferencji

Karta zgłoszenia uczestnictwa do pobrania

link do strony LODR: https://lodr.pl/innowacje/1307-iv-konferencja-hodowcow-bydla-miesnego

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com