^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
11
17
18
19
23
24
25
26
29
30
31

"Polska smakuje w agroturystyce 2020"

u gazdy widok

W cyklu TVP "Polska smakuje w agroturystyce 2020", w którym prezentowana jest żywność tradycyjna, ekologiczna i regionalna Śląskie reprezentuje Agroturystyka i Zagroda Edukacyjna U GAZDY z Brennej.

Film wyemitowany w TVP2 21 sierpnia 2020 r. można zobaczyć na https://pytanienasniadanie.tvp.pl/49505819/polska-smakuje-w-agroturystyce-beskid-slaski

Serdecznie zapraszamy nie tylko do obejrzenia filmu ale przede wszystkim do odwiedzenia Zagrody i gospodarstwa Państwa Cieślarów, którzy od lat współpracują z ŚODR w Częstochowie, na różnych polach.

brenna2

Agroturystyka U Gazdy położona jest w Brennej, a dokładniej rzecz ujmując w malowniczej Dolinie Leśnicy. To gospodarstwo leżące w górach, w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku ciesząc się bliskością natury. Ciszę i spokój zapewnia otoczenie pól i lasów, które zapraszają do długich spacerów, jazdy konnej oraz podziwiania piękna przyrody. To fantastyczne położenie dla wszystkich pragnących zachować „dystatans społeczny” na ten szczególny czas pandemii.

u gazdy a

Gospodarze są bardzo zaangażowani także w działania na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego Beskidów – tego materialnego i niematerialnego. I robią wszystko aby każdy mógł tego doświadczyć właśnie w ich gospodarstwie. Włączone są w te działania wszystkie pokolenia.

u gazdy piec

Wiecie, że to właśnie tutaj odbywają się sławne Mistrzostwa Górali Karpackich w koszeniu łąki ? A że na Zielone Świątki robią wajecznicę nawet z kilkuset jaj ?

u gazdy4

Zobaczcie co jeszcze Gospodarze przygotowali dla swoich gości, a jest tego naprawdę dużo. Osobiście nie znam nikogo komu by się tu nie spodobało – bez względu na wiek.

 

u gazdy piwou gazdyaaa

"Gospodarstwo Agroturystyczne U Gazdy"

Malinka 5 / 43-438 Brenna
602 687 526 -

33 855 86 43

www.u-gazdy.pl

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Wszystkie zdjęcia pochodzą z Facebooka U GAZDY