^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
11
17
18
19
24
25
26
29
30
31

Aktywne Dni Żarek już za nami

Aktywne Dni Żarek rozpoczęły się w piątek (23.06) turniejami piłki nożnej dla grup dziecięcych i młodzieżowych, które połączone zostały z zakończeniem sezonu najmłodszych zawodników LKS Zieloni Żarki. Całość spotkania przygotowali działacze LKS Zieloni Żarki, rodzice i sponsorzy.

W sobotę 24.06 w godzinach porannych rozegrane zostały zawody wędkarskie "Żarecki Spławik" o Puchar Burmistrza Klemensa Podlejskiego.
Również w sobotę, ale wieczorem na Targowisku Miejskim można było potańczyć przy muzyce w wykonaniu świetnego zespołu „Babilon”.

Niedzielę aktywnie otworzyli zawodnicy turnieju piłki nożnej w kategorii OPEN na Stadionie Miejskim przy  ul. Steinkellera w Żarkach. W tym samym czasie rozgrywane były II Otwarte Mistrzostwa Miast Śląska  w Siatkówce Plażowej, Turniej Mężczyzn na boiskach przy basenie miejskim.
Wczesnym popołudniem na Starym Rynku można było zobaczyć rewelacyjny pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu Krystiana Herby – finalisty Mam Talent, wielokrotnego rekordzisty Guinnessa.

Po atrakcjach rowerowych zaprezentowały się Zumba Kids z Positive  Energy, podopieczni nauki break dance przy Domu Kultury w Żarkach, na gitarze i keybordzie zagrali uczniowie z zajęć nauki gry na instrumentach.
Ostatnim punktem uroczystości było wręczenie nagród dla uczestników zawodów rozegranych w trakcie  Aktywnych Dni Żarek.
Niewątpliwą atrakcją były również bezpłatne warsztaty jazdy na nartorolkach i hulajnogach grawitacyjnych przygotowane przez Andrzeja Jakóbczaka.

Honorowy patronat nad zawodami w trakcie Aktywnych Dni Żarek objął Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski. Organizatorami byli: Gmina Żarki, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach, Positive Energy, LKS Zieloni Żarki, OSP z Gminy Żarki, Wypożyczalnia Żarki oraz Koło Wędkarskie "Szuwarek".

1

2 3 

Źródło: UMiG Żarki.