^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

VIII Narodowy Dzień Mlecznej Fermy 2023

baner NDFM 002

Wydarzenie szkolenie Narodowy Dzień Farmy Mlecznej to coroczne spotkanie dla rolników, hodowców i producentów mleka w Polsce. Celem tego wydarzenia jest popularyzacja najlepszych praktyk hodowlanych oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami.

Tegoroczna edycja odbędzie się już we wrześniu, tym razem w województwie mazowieckim na Gospodarstwie Rolonym Marcina Piotrowicza w Leśniewie Górnym.

Uczestniczy z całego kraju spotkają się w jednym miejscu, aby wzajemnie dzielić się swoim doświadczeniem, chłonąć wiedzę od profesjonalistów, zdobywać nowe kontakty i nie tylko!

W tegorocznej edycji podnosimy poprzeczkę i mamy cel zaangażować  w wydarzenie co najmniej 500 uczestników - hodowców bydła mlecznego z całego kraju. Wydarzenie jest jednodniowe.

Narodowy Dzień Farmy Mlecznej jest kierowany głównie do hodowców bydła mlecznego uprawiających kukurydzę na kiszonkę oraz trawy i lucernę, którzy chcą poprawić efektywność swojego gospodarstwa, zapoznać się z nowymi rozwiązaniami na rynku rolniczym oraz sprawdzić maszyny rolnicze w praktyce. 

Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu.

Aby otrzymać Darmowy bilet na wydarzenie, wystarczy dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza obecnego na stronie internetowej http://farmdays.com.pl/

 

pobierz Artykuł NDFM

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com