^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW2023

TSW2023Kielce Transport Dofinansowanie 002

Zapraszamy na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW2023 i przekazujemy informację o możliwości uzyskania dofinansowania do dojazdu grupowego na targi.

I.Dopłata do autobusu
Minimalna liczba osób w autokarze: 25
Dopłaty przyznajemy do każdego zgłoszonego autokaru, a jej wysokość uzależniona jest od miejsca wyjazdu (odległości w km od miejsca targów), podanego na zgłoszeniu. Dopłata dotyczy grup zorganizowanych na terenie Polski.
Wysokość dopłaty: 1 zł netto (+ VAT) za 1 km przejazdu (liczony w obie strony). Liczy się tzw. odległość drogowa, obliczana według kalkulatora odległości dostępnego na stronie www.odleglosci.info.
II.Dopłata do busa
Minimalna liczba osób w busie: 6.
Dopłaty przyznajemy do każdego zgłoszonego busa, a jej wysokość uzależniona jest od miejsca wyjazdu (odległości w km od miejsca targów). Dopłata dotyczy grup zorganizowanych na terenie Polski.
Wysokość dopłaty: 0,50 zł netto (+ VAT) za 1 km (liczony w obie strony). Liczy się tzw. odległość drogowa, obliczana według kalkulatora odległości dostępnego na stronie www.odleglosci.info.
III. Parking dla autobusów i busów jest bezpłatny.

Szczegóły oraz Wniosek o dofinansowanie (który załączam) znajdziecie Państwo na stronie internetowej Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW:

https://tsw.pl/a/doplaty-do-transportu

Pobierz: Wniosek o dofinansowanie transportu

Serdecznie zapraszam, będzie nam miło gościć Państwa !
,
Izabela Czak-Żukowska Sekretariat
tel.: +48 (22) 822 03 34 wew. 21
tel. kom.: +48 693 074 666

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com