^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Razem dla Ukrainy – akcja charytatywna dla poszkodowanych przez wojnę w Ukrainie

logo kwadrat maly 002

Rosyjska napaść na Ukrainę niesie śmierć, zniszczenie i cierpienie milionów niewinnych ludzi. Wszystkich nas stawia przed ogromną próbą człowieczeństwa i przed wyzwaniami, o jakich jeszcze kilka tygodni temu nie myśleliśmy. We wspólnej akcji chcemy pomóc poszkodowanym.
Z każdym kolejnym dniem rośnie liczba ofiar wojny w Ukrainie, a także liczba osób bezpośrednio poszkodowanych przez wojnę przybywających do Polski. Już ponad 2 miliony uchodźców potrzebuje schronienia i szybkiej pomocy. W wielkim odruchu serca miliony Polaków przyjęły na siebie ciężar pomocy i wsparcia uchodźców, wzbudzając podziw i uznanie całego Świata.
Dziś w pierwszej kolejności potrzebne są leki, żywność, środki higieny osobistej i odzież. Ale przede wszystkim potrzebny jest bezpieczny dach nad głową.
Miejmy nadzieję, że już niedługo nadejdzie czas, aby pomóc mieszkańcom Ukrainy odbudować ich kraj i stworzyć dla nich nową perspektywę.
Razem dla Ukrainy – pomagamy uchodźcom na terenach wiejskich!
W chwili największej potrzeby i w obliczu katastrofy humanitarnej niespotykanych rozmiarów apelujemy o pomoc dla poszkodowanych. Naszą europejską akcję pomocy w grupie Top Agrar organizujemy wspólnie z Caritas Lublin ze wsparciem Lubelskiej Izby Rolniczej. Chcemy pomóc poszkodowanym z terenów wiejskich oraz przyjmujących uchodźców na terenach wiejskich.
Każda złotówka może pomóc. Wesprzyjcie mieszkańców Ukrainy i wielu uchodźców swoją darowizną.
Nasza Grupa Wydawnicza LV oraz spółki zależne wsparły akcję łączną kwotą 50 tys. Euro.
Liczymy na Waszą szczodrość i gotowość pomocy.

Akcja Razem dla Ukrainy - wejdż i pomóż

Karol Bujoczek
Redaktor naczelny "Top Agrar".

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com