^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Przypominamy o SPISIE POWSZECHNYM do 30 września 2021 r.

Szanowni Państwo,

Jeszcze tylko parę dni trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dziękujemy tym z Państwa, którzy już się spisali. Pozostałym przypominamy, że udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy. Tegoroczny NSP 2021 jest głównie realizowany przez Internet, za pomocą formularza spisowego dostępnego na stronie https://spis.gov.pl/. Serdecznie zachęcamy Państwa oraz wszystkich Współpracowników do udziału w obowiązkowym samospisie internetowym. Jest to szybka i prosta metoda udziału w NSP 2021.

Urząd Statystyczny w Katowicach zaprasza w sobotę 25 września br. na „Noc spisową”. W ramach akcji, w godz. 8.00 – 24.00 na mieszkańców województwa śląskiego, którzy nie zrealizowali do tej pory obowiązku spisowego, czekać będą rachmistrzowie w punktach spisowych, których wykaz znajduje się na stronie https://katowice.stat.gov.pl/. Pamiętajmy, że spis powszechny trwa tylko do 30 września br., a udział w spisie jest obowiązkowy.spis Do 30 września 2021 r. Główny Urząd Statystyczny realizuje Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Nie zwlekaj
z wypełnieniem obowiązku spisowego, spisz się przez Internet i pomóż swojej gminie zwyciężyć w Konkursie Prezesa GUS
na najbardziej cyfrową gminę NSP 2021!
Informacje na temat spisu dostępne są na stronie internetowej https://spis.gov.pl/ oraz pod numerem infolinii +48 22 279 99 99.

 

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com