^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Przypominamy o konkursie pn. „Moje własne innowacje”.

plakat 1 002

CDR w Brwinowie ogłasza konkurs pn. „Moje własne innowacje”. Celem konkursu jest promowanie małych innowacji, które zostały samodzielnie opracowane w gospodarstwie przez rolników lub członków ich rodzin i mają zastosowanie funkcjonalne w ich codziennej pracy.
W Waszej pracy z rolnikami niejednokrotnie spotkaliście się z pomysłowymi rozwiązaniami w gospodarstwie w myśl zasady „coś z niczego” lub „potrzeba - matką wynalazku”. Być może rolnik, któremu doradzacie jest wynalazcą maszyny lub urządzenia na miarę XXII wieku, lub wdrożył w swoim gospodarstwie innowacyjny sposób gospodarowania wodą. Nowoczesne praktyczne pomysły, bez konieczności angażowania dużych zasobów, również finansowych zasługują na upowszechnienie i promocję. Temu będzie służył ten konkurs.
W związku z powyższym, zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o konkursie wśród rolników, zachęcenie ich do udziału oraz zgłoszenia uczestnictwa. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w trzech kategoriach:
1. Maszyny i urządzenia;
2. Zarządzanie i organizacja gospodarstw rolnych;
3. Odnawialnie źródła energii, racjonalne gospodarowanie zasobami wody, gospodarka o obiegu zamkniętym.

„Jesteś rolnikiem innowatorem? Weź udział w konkursie i zaprezentuj swoją innowację! Wygraj nawet 6 000 zł!
Wymyśliłeś, opracowałeś i wdrożyłeś własne, innowacyjne rozwiązanie w gospodarstwie rolnym? Jesteś właścicielem, współwłaścicielem, zarządzającym lub domownikiem tego gospodarstwa oraz masz ukończone 18 lat ? Jeśli tak to weź udział w konkursie „Moje własne innowacje” i wygraj nawet 6 000 zł! „

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia - konkurs

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.Termin nadsyłania zgłoszeń do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie mija 30 czerwca br.

Termin nadsyłania zgłoszeń do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie mija 30 czerwca br.

Osoby do kontaktu:
W CDR: Daria Mularczyk-Mędza, nr tel.: 797 489 155, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W ŚODR Częstochowa: Joanna Brzozowska nr tel.: 695 660 790, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Anna Ziębacz nr tel.: 571 291 230, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com