^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Konferencja on-line nt. "Nowe rozwiązania techniczne w produkcji rolniczej"

ZAPROSZENIE NOWE ROZWIĄZANIA W PRODUKCJI ROLNICZEJ2 002

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale organizuje konferencję pn." Nowe rozwiązania techniczne w produkcji rolniczej". Wydarzenie odbędzie się w dniu 28 maja 2021 r. o godzinie 10.00 w formie on-line za pośrednictwem platformy internetowej. 

Jesteśmy przekonani, że będzie to doskonała okazja do zdobycia nowej przydatnej wiedzy, wymiany spostrzeżeń, doświadczeń w temacie nowych rozwiązań technicznych, a dla doradców doskonała forma spotkania się i doskonalenia swoich kompetencji zawodowych. 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osobą odpowiedzialną za wszelkie sprawy organizacyjne oraz prowadzącą merytoryczny nadzór nad realizacją konferencji jest Pani Lucyna Perykasza tel. 723-977-372. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie: https://www.podrb.pl/szkolenia. W celu zapisania się na konferencję, prosimy o przejście do zakładki "Szkolenia", następnie z listy rozwijanej wybrania formy "Konferencja". Po kliknięciu "Wyszukaj" możliwy będzie wybór i zapis na interesujące nas wydarzenie (zakładka "Szczegóły").

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu doradców rolniczych i rolników.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com