^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Wsparcie szkoleniowe makroregionu południowego - Opieka nad dziećmi w wieku do lat 3

 PLAKAT opieka nad dziećmi 002

Trwa rekrutacja uczestników do realizowanego Projektu „Wsparcie szkoleniowe dla podmiotów niegminnych makroregionu południowego którzy planują utworzenie i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”, który jest skierowany do przedstawicieli podmiotów niegminnych (osób prywatnych, przedstawicieli osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej) pochodzących z gmin liczących poniżej 5 tysięcy mieszkańców z makroregionu południowego, w tym województwa małopolskiego.

Realizacją projektu „Wsparcie szkoleniowe dla podmiotów niegminnych makroregionu południowego którzy planują utworzenie i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”, który współfinansowany jest ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.1: Równość szans mężczyzn i kobiet we wszystkich dziedzinach, w tym dostępie do zatrudnienia, rozwoju kariery, godzenia życia zawodowego i prywatnego, zapraszamy Państwa na bezpłatny cykl szkoleń.
W ramach projektu oferujemy profesjonalne szkolenia:
1. Przygotowanie biznesplanu – 16 godzin
2. Organizacja opieki nad dziećmi do lat 3– 16 godzin
3. Finansowanie instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – 16 godzin
4. Współpraca publiczno- prywatna – 8 godzin
Każdy z uczestników otrzymuje pakiet materiałów promocyjno-informacyjnych, obejmujący: skrypt z zakresu ustawy o opiece na dziećmi do lat 3, zestaw prezentacji, notes, długopis, segregator. Istnieje możliwość zwrotu kosztów dojazdu. Szkolenie odbędzie się w godzinach od 9,00 do 16,00.
Dlaczego warto wziąć udział w projekcie:
Podczas szkoleń dowiedzą się Państwo jak prawidłowo sporządzić biznesplan dla realizowanego przedsięwzięcia, ze szczególnym uwzględnieniem analizy finansowej oraz promocji. Przybliżona Państwu zostanie rola wczesnej edukacji w życiu dzieci, zwłaszcza z terenów wiejskich i małych miejscowości. Poznają Państwo formy opieki nad dziećmi do lat trzech, sposobie ich funkcjonowania, zakładania, pozyskania środków finansowych, zlecania i przygotowania inwestycji.
Szkolenia zostały przygotowane i prowadzone będą przez wysokiej klasy specjalistów – praktyków z dziedziny wdrażania ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3, ekspertów z dziedziny prawa, finansów, finansów publicznych, ekonomii, partnerstwa publiczno-prywatnego.
Projekt poprzez szeroki wachlarz szkoleń, przybliży Państwu możliwości organizowania opieki nad dziećmi do lat 3, uczestnicy szkolenia nabędą lub zwiększą kompetencje w zakresie tworzenia i prowadzenia instytucji opieki nad dziećmi do lat 3, w szczególności w zakresie dotyczącym realizacji ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.
Uczestnikami szkolenia mogą być:
1. osoby fizyczne, przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którzy planują utworzyć i prowadzić żłobek lub klub dziecięcy,
2. przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którzy planują zatrudnienie dziennego opiekuna,
3. osoby planujące pracę jako dzienny opiekun w ramach działalności prowadzonej na własny rachunek.
Uczestnicy pochodzą z gmin (są zameldowani/mieszkają/prowadzą działalność) na terenie których mieszka mniej niż 5 tys. mieszkańców.
Projekt jest realizowany na obszarze województwa: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego i śląskiego.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE BARDZO PROSIMY O PRZESŁANIE FORMULARZY REKRUTACYJNYCH DOSTĘPNYCH NA STRONIE INTERNETOWEJ PROJEKTU
www.zlobki-poludnie.pl
zakładka „Wsparcie szkoleniowe JST makroregionu południowego”
(http://zlobki-poludnie.pl/wsparcie-szkoleniowe-dla-podmiotow-niegminnych/)

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY, A LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

Pismo - szczegółowe informacje odnośnie udziału w projekcie

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com