^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

PODR ORGANIZUJE WIRTUALNY DZIEŃ POLA - 7 CZERWCA TRANSMISJA ON - LINE

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale organizuje po raz pierwszy Wirtualny Dzień Pola w formie przekazu on-line na żywo w dniu 7 czerwca 2020 r. na stronie dzienpola.podrb.pl.
Współorganizatorami przedsięwzięcia są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Podkarpacki, Podkarpacka Izba Rolnicza oraz firmy SmallGis i NaveGate.
Głównym celem Wirtualnego Dnia Pola jest prezentacja prowadzonych doświadczeń polowych na polu doświadczalnym Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Zobaczyć będzie można nowoczesne technologie uprawy wielu gatunków i odmian roślin rolniczych, prezentację najnowszych rozwiązań mechanizacyjnych w produkcji roślinnej oraz systemów nawadniania pól. Ponadto w trakcie Wirtualnego Dnia Pola będzie możliwość skorzystania z fachowego doradztwa technologicznego on-line. Odbędą się także pokazy pracy maszyn rolniczych.

W dniu 06 czerwca br. O godz. 16.00 zapraszamy na konferencje nt. „Wykorzystanie teledetekcji w rolnictwie”. Transmisja on-line na stronie dzienpola.podrb.pl

 

wirtualny dzień pola OK 002

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com