^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

PODR ORGANIZUJE WIRTUALNY DZIEŃ POLA - 7 CZERWCA TRANSMISJA ON - LINE

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale organizuje po raz pierwszy Wirtualny Dzień Pola w formie przekazu on-line na żywo w dniu 7 czerwca 2020 r. na stronie dzienpola.podrb.pl.
Współorganizatorami przedsięwzięcia są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Podkarpacki, Podkarpacka Izba Rolnicza oraz firmy SmallGis i NaveGate.
Głównym celem Wirtualnego Dnia Pola jest prezentacja prowadzonych doświadczeń polowych na polu doświadczalnym Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Zobaczyć będzie można nowoczesne technologie uprawy wielu gatunków i odmian roślin rolniczych, prezentację najnowszych rozwiązań mechanizacyjnych w produkcji roślinnej oraz systemów nawadniania pól. Ponadto w trakcie Wirtualnego Dnia Pola będzie możliwość skorzystania z fachowego doradztwa technologicznego on-line. Odbędą się także pokazy pracy maszyn rolniczych.

W dniu 06 czerwca br. O godz. 16.00 zapraszamy na konferencje nt. „Wykorzystanie teledetekcji w rolnictwie”. Transmisja on-line na stronie dzienpola.podrb.pl

 

wirtualny dzień pola OK 002

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com