^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Ogólnopolski Konkurs "Rolnik-Farmer Roku"

24w

W imieniu organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu "Rolnik Farmer Roku" chcieliśmy udostępnić Państwu informację o możliwości uczestniczenia w XXVII edycji Konkursu. Konkurs od lat objęty jest patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dyrektora Generalnego Krajowego Osrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Rektora Uniwesytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J.Śniadeckich w Bydgoszczy.

Prosimy o zgłaszanie się do tytułu "Rolnik-Farmer Roku" w oparciu o załaczoną ankietę - (patrz link poniżej) w terminie do 20 czerwca 2020 roku, którą prosimy przesłać pod adres Stowarzyszenia (pocztą zwykłą lub elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Jednocześnie prosimy o przesłanie pełnej informacji o Konkursie wraz z ankietami do podległych Państwu jednostek terenowych. 

Zgodnie z regulaminem Konkursu można zgłaszać ponownie rolników, którzy brali udział w minionych edycjach, jednakże nie uzyskali najwyższego tytułu. Prosimy o szczególne podkreślenie danych promujących osiągnięcia w stosunku do poprzedniego zgłoszenia.

Uroczyste rozstrzygnięcie XXVII edycji Konkursu nastąpi na przełomie styczeń/luty 2021 roku.

Uwaga: W zawiązku z epidemią "koronawirusa" harmonogram organizacji XXVII edycji może ulec zmianie. Proszę sprawdzać informacje na bieżąco na stronie internetowej

www.farmer-roku.pl

Dokumenty do pobrania:

Ankieta zgłoszeniowa do Konkursu "Rolnik-Farmer-Roku"

Regulamin Konkursu "Rolnik-Farmer-Roku"

Harmonogram Konkursu "Rolnik-Farmer-Roku"

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com