^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

TARGI HORTI-TECH W KIELCACH

W dniach 13-14 lutego 2019 r. w Kielcach odbędzie się kolejna IV edycja Targów Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH oraz Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej wraz z uznaną konferencją FruitPRO. Kielecka wystawa zgromadzi ponad 100 firm.

Podczas targów HORTI-TECH zaprezentowane zostaną maszyny uprawowe i narzędzia używane w produkcji sadowniczej i warzywniczej, ale też wszelkie niezbędne nawozy, biostymulatory, środki ochrony i wiele innych produktów przydatnych producentom owoców i warzyw.

W 2019 roku tematykę targów HORTI-TECH poszerzono o zagadnienia handlu owocami i warzywami, a także o zagadnienia współpracy ze szkołami branżowymi i międzynarodowymi organizacjami targowymi.

Konferencja FruitPRO będzie poświęcona głównie sytuacji na rynkach zbytu. Podczas niej odbędzie się panel wykładów wygłaszanych przez przedstawicieli świata nauki i doradców sadowniczych zarówno z Polski, jak i zagranicy, m.in. na temat aspektów ekonomicznych produkcji sadowniczej, nowości agrotechniki i ich wpływu na jakość owoców.

Organizatorami MTAS i konferencji FruitPRO są BASF Polska i Samodzielny Zakład Sadownictwa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, natomiast Targów Technologii Sadowniczych i Warzywniczych  HORTI-TECH - Targi Kielce oraz Leaf Media.

Źródło: www.targikielce.pl

                               hortitech

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com