^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zapraszamy na stoisko informacyjne SIR na XXV Krajowej Wystawie Rolniczej.

SIR LOGOtypŚląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie serdecznie zaprasza w dniach 3-4 września 2016r. do odwiedzenia stoiska Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich podczas Jubileuszowej XXV Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie, która towarzyszy ogólnopolskim uroczystościom dożynkowym na Jasnej Górze.

Na stoisku SIR odwiedzający będą mieli możliwość uzyskania informacji specjalistycznych ze strony doradców Śląskiego Ośrodka Rolniczego oraz zapoznania się z ofertą naukową, prezentowaną przez instytuty naukowe resortu rolnictwa wspierającymi innowacje na rzecz rolnictwa i na obszarach wiejskich oraz z działaniami podejmowanymi przez instytuty na rzecz innowacji w rolnictwie. Na stoisku można będzie także zapoznać się z ofertą Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Na co dzień rolnicy, przedsiębiorcy rolni nie zawsze mają możliwość zdobycia wiedzy, informacji o innowacjach, o znaczeniu innowacji w polskim rolnictwie. Mamy nadzieję, że wizyta na naszym stoisku przyczyni się do zdobycia informacji o Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich a tym samym wskaże kierunek w jaki sposób można wykorzystać potencjał innowacji we własnych gospodarstwach rolnych.

Krajowa Wystawa Rolnicza w Częstochowie to największa w regionie śląskim i jedna z największych w kraju imprez o charakterze wystawienniczo-targowym. Każdego roku swój dorobek prezentuje tu ponad 400 wystawców. Wystawie towarzyszyć będą XVII Dni Europejskiej Kultury Ludowej.

Stoisko informacyjne SIR na XXV Krajowej Wystawie Rolniczej w dniach 3-4 września 2016 jest realizowane w ramach projektu pn. Śląska Platforma Innowacji – stoisko informacyjne SIR na XXV Krajowej Wystawie Rolniczej.

Projekt jest realizowany w ramach Planu Operacyjnego KSOW 2016-2017 w zakresie SIR.

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia na stoisku SIR!!!

 

loga ŚODR

" Europejski Fundusz Rolny na rzecz  Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".