^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Konkurs "Najlepszy Doradca Ekologiczny"

 

konkurs

logo eko1

 

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Radomiu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Śląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Częstochowie serdecznie zapraszają do udziału w konkursie "NAJLEPSZY DORADCA EKOLOGICZNY".

Jego głównym celem jest popularyzacja i promowanie najlepszych osiągnięć doradców w zakresie rolnictwa ekologicznego.

Konkurs przeznaczony jest dla doradców, wpisanych  na listę doradców rolniczych prowadzoną przez Dyrektora  Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, świadczących usługi dla rolników w zakresie rolnictwa ekologicznego, z tym zastrzeżeniem, że do  Konkursu  nie może przystąpić doradca, który był laureatem I nagrody wojewódzkiego etapu konkursu w ostatnich dwóch latach.

Konkurs podzielony jest na 2 etapy: wojewódzki i krajowy.

Spośród zgłoszonych doradców, Komisja konkursowa wyłoni jednego – do etapu krajowego, na podstawie oceny osiągnięć doradcy z roku kalendarzowego poprzedzającego rok zgłoszenia do konkursu, wg kryteriów określonych w § 6 Regulaminu.

Zgodnie z regulaminem kandydaci do konkursu na etapie województwa zgłaszani są do WODR przez dowolny podmiot działający na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich, w tym komórki organizacyjne ośrodków doradztwa rolniczego na załączniku nr1.

Zgłoszenia kandydatów do I etapu konkursu przyjmowane będą do 28 czerwca bieżącego roku.

Jeśli macie Państwo doradcę ekologicznego kwalifikującego się do zgłoszenia do konkursu to proszę o przesłanie karty zgłoszenia:

- w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

- pocztą polską lub osobiście na adres: Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie,

ul. Wyszyńskiego 70/126, 42-200 Częstochowa.

Informacja o konkursie została także zamieszczona na naszej stronie internetowej, z uwagi na fakt, że kandydat może być zgłoszony nie tylko przez nasz Ośrodek ale także przez dowolny podmiot działający na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich.

Dodatkowych informacji dotyczących konkursu udziela: Dział Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska ŚODR w Częstochowie tel. (34) 37-70-127.

Regulamin "Najlepszy Doradca Ekologiczny"

Karta zgłoszenia

 

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com