^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Wpisz Imię, Nazwisko i hasło

Użytkownik
hasło

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
8
9
10
13
16
17
27
28
29
Data : piątek, 29 czerwiec 2018
30

Newsletter

Galeria

baner galeria  

ZAPROSZENIE NA DNI OGRODNIKA W GOŁUCHOWIE K.KALISZA

Targi 3

W ramach wzajemnej współpracy ośrodków doradztwa rolniczego oraz w imieniu pozostałych organizatorów imprezy, informujemy, że w dniach 09-10 września 2017 r. w Gołuchowie koło Kalisza, na terenie Ośrodka Kultury Leśnej, odbędą się XIX Dni Ogrodnika – Targi Międzynarodowe.

Dni Ogrodnika w Gołuchowie, to największe specjalistyczne targi ogrodnicze w kraju
o charakterze promocyjno-konsultacyjnym. Organizatorzy targów-Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Rolnictwa- Oddział w Kaliszu i Polski Związek Ogrodniczy zapraszają do Gołuchowa ogrodników, doradców i osoby związane z branżą ogrodniczą. Impreza nie ma charakteru kiermaszu.  Na targach będą prezentowane najnowsze środki produkcji  i technologie dla ogrodnictwa.  W targach weźmie udział ponad 200 firm z kraju i z zagranicy.

Podczas targów odbędą się seminaria specjalistyczne oraz prezentacje projektów badawczych realizowanych przez Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach.


W czasie trwania Targów, w sobotę 9  września odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników finału kolejnej edycji konkursu „WZOROWY OGRODNIK” oraz wręczenie nagród i dyplomów.

W Goluchowie znajduje się wiele atrakcji turystycznych, m.in. jedyny w Polsce Ośrodek Kultury Leśnej z Muzeum Leśnictwa, Zamek Czartoryskich z bogatą ekspozycją muzealną oraz okalający pałac  zabytkowy park  z starodrzewem .

Więcej informacji o targach na stronie www.dni-ogrodnika.pl

Źródło: materiały nadesłane przez WODR w Poznaniu