^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Wpisz Imię, Nazwisko i hasło

Użytkownik
hasło

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
Data : wtorek, 4 czerwiec 2019
6
8
9
10
Data : poniedziałek, 10 czerwiec 2019
17
18
19
20
21
22
23
25
26
28
30
Data : niedziela, 30 czerwiec 2019

Galeria

baner galeria27  

XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

Międzynarodowe Targi BE eco

W dniach 12-14.10.2018 r. w Łodzi odbędzie się  XI edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VII edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. jedne z największych wydarzeń branży ekoproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

NATURA FOOD i beECO to imprezy o ugruntowanej pozycji, na które branża czeka z niecierpliwością. Co roku obecni są liczni stali wystawcy, jak również pojawiają się nowe firmy oferując szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, które dopiero co pojawiły się na rynku. Każdy odwiedzający Targi, który związany jest zawodowo z branżą biożywności i produktami ekologicznymi lub też odwiedza wydarzenie jako miłośnik i propagator zdrowego stylu życia, z całą pewnością znajdzie coś dla siebie.

Targi NATURA FOOD i beECO dają niepowtarzalną okazję do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z szeroką ofertą produktów wysokiej jakości wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów i przetwórców. Program targów obfituje co roku w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko. Jedną z nich jest podsumowanie Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w  2018 roku, podczas którego laureatom ww. konkursu zostaną wręczone nagrody Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Warto zaznaczyć, że w ww. konkurs zaangażowane były, jak co roku Ośrodki Doradztwa Rolniczego z całego karu.

Szczegółowy program Targów i towarzyszącym im wydarzeniom dostępny jest na stronie organizatora targów pod adresem: http://www.targi.lodz.pl/