^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
5
6
7
10
11
12
13
14
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
30

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 indeks 002

 

W dniu 28 lutego br. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Częstochowie odbędzie się wojewódzka Olimpiada Młodych Producentów Rolnych. Organizatorem jest Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Wiejskiej w Katowicach który już po raz XXVIII przeprowadzi Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, a Partnerem jest Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie.

Olimpiada skierowana jest do wszystkich rolników do 40 r.ż., uczniów i absolwentów szkół rolniczych oraz kierunków pokrewnych zarówno szkół zawodowych, średnich, technicznych i uczelni wyższych.

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych jest świetną okazją do sprawdzenia własnej wiedzy z zakresu rolnictwa wraz z szansą na zdobycie cennych nagród. Zwycięzcy finału Olimpiady Młodych Producentów Rolnych w Częstochowie wezmą udział w finale krajowym w trakcie Targów AGRO-TECH w Kielcach. To szansa na zmierzenie się z najlepszymi w kraju i zdobycie jeszcze cenniejszych nagród.

Zgłoszenie udziału w olimpiadzie należy przesłać do dnia14 lutego br. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.            

Więcej informacji można uzyskać pod numerem : 535 827 770

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.