^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
11
17
18
19
24
25
26
29
30
31

Nabór na szkolenia dla członkiń Kół Gospodyń Wiejskich

apNa stronie www.efrwp.pl możemy znaleźć informację, że Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej w partnerstwie z Polską Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego zaprasza do udziału w projekcie pt. „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich”.

Obecnie trwa rekrutacja na szkolenia dla członkiń KGW z 9 województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, podkarpackiego, lubelskiego, podlaskiego, dolnośląskiego, śląskiego i łódzkiego. Projekt stanowi kontynuację operacji realizowanej w roku 2019, która była adresowana do pozostałych 7 województw.
Materiały z ubiegłorocznej edycji projektu są dostępne na stronie Funduszu, a część z nich polecaliśmy także na naszej stronie.

Szkolenie dla województwa śląskiego planowane jest na dzień 04.11.2020 r. – a odbyć ma się w ŚODR w Częstochowie, Oddział w Mikołowie.

Głównym celem jest wzbogacenie wiedzy i doświadczeń członkiń Kół Gospodyń Wiejskich nt. lokalnych, regionalnych, tradycyjnych produktów, istoty krótkich łańcuchów dostaw, zachęcenie do uczestniczenia w krajowym i unijnym systemie ochrony produktów regionalnych i tradycyjnych oraz poszerzenie wiedzy na temat budowania partnerstw oraz źródeł finansowania.

W szkoleniach może wziąć udział po 2 członków jednego KGW. Rekrutacja została przedłużona i trwa do 25 września 2020 (piątek).

Więcej informacji oraz Regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.efrwp.pl/news/show/586/szkolenia-dla-kol-gospodyn-wiejskich

 

Źródło: www.efrwp.pl