^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
11
17
18
19
24
25
26
29
30
31

Jubileusz Stowarzyszenia Odnowy Wsi" Nasz Koszęcin"

W dniu wczorajszym Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Nasz Koszęcin" świętowało swoje urodziny- jubileusz 10 - lecia. Nasze Stowarzyszenie wpisało się w krajobraz Koszęcina wieloma zadaniami dla społeczności koszęcińskiej i nie tylko. Stowarzyszenie organizuje imprezy  promujące Koszęcin np. pikniki dla dzieci, gdzie piknik z okazji dnia "Matki i Dziecka" stał się imprezą cykliczną, współorganizuje imprezy dożynkowe, itp. Celem Stowarzyszenia jest także pozostawienie czegoś konkretnego dla szerszej społeczności, dlatego realizujemy także inne zadania. Ważnym zadaniem Stowarzyszenia była pierwsza w gminie siłownia na świeżym powietrzu, wykonanie mapy turystycznej Gminy Koszęcin w formie muralu, czy zadanie "Szlakiem koszęcińskich kapliczek" mające na celu poprawienie estetyki miejscowości Koszęcin, w ramach którego wyremontowano 2 przydrożne kapliczki. Jubileusz zgromadził członków i sympatyków Stowarzyszenia, był poczęstunek, kwiaty, wspólne pamiątkowe zdjęcie, wójt gminy - pan Zbigniew Seniów  złożył nam serdeczne życzenia i na  ręce prezesa  pana Michała Kryś, wręczył  pamiątkową statuetkę. Piszę nasze Stowarzyszenie, ponieważ jestem człokiem Stowarzyszenia i Zarządu, cieszę się, że można coś robić wspólnie dla społeczności w której się żyje.

nagroda