^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
11
17
18
19
24
25
26
29
30
31

Maciejówka w nowej odsłonie

Iza oraz Jan Szewczykowie oraz ich syn Maciej dopięli swego i Maciejówka działa w nowym budynku przy ul. Jurajskiej 70 w Ostrowie, 42-310 Żarki. Maciejówka to nie tylko pierogarnia, ale i miejsce organizowania twórczych warsztatów. W dniu 8 marca gospodarze oficjalnie otwarli nowy obiekt. Gospodyni Iza Szewczyk pokazała sale do pracy i konsumpcji. – Teraz mamy możliwość przyjmowania grup autokarowych – informuje Iza Szewczyk.

Maciejówka 1

W pierogarni jest dostępnych 10 rodzajów pierogów, w zależności od sezonu. W nowym lokalu została też rozszerzona karta dań obiadowych.
- Prowadzimy warsztaty indywidualne i grupowe. Szczególnie dużą popularnością cieszą się warsztaty lepienia pierogów, malowania obrazów wełną i puszczanie baniek, a także wyprawy do lasu w ramach Questu - dodaje I. Szewczyk.

Maciejówka 2

Info praktyczne:

Maciejówka, ul. Jurajska 70, Ostrów k/Żarek, tel. 609 989 464, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.zagroda-maciejowka.pl
https://www.facebook.com/edukacyjnewarsztaty/

Źródło: UMiG Żarki.