^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
11
17
18
19
23
24
25
26
29
30
31

Między Zamkami na podium

Drugie miejsce w kategorii Gospodarstwa Agroturystyczne w XXIII edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku dla Między Zamkami w Kotowicach w Gminie Żarki.

Konkurs od lat objęty  jest patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezesa Agencji  Nieruchomości Rolnych oraz JM Rektora Uniwersytetu  Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.  Uroczysta gala finałowa odbyła się 3 lutego w hotelu The Westin Warsaw,  na której oficjalnie odebraliśmy dyplom finalistów konkursu.

- Jest to niezwykle cenne wyróżnienie dla nas, jako niewielkiego  gospodarstwa na tle ogromnych przedsiębiorstw rolnych w całej Polsce.  Docenienie naszej pracy przez Kapitułę konkursu, w której skład  wchodzili przedstawiciele m.in. Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi,  Agencji Nieruchomości Rolnych to dla nas ogromny zaszczyt. Mamy  nadzieję, że również w przyszłości będziemy mieli okazję godnie  reprezentować nasz region i zdobywać kolejne wyróżnienia na ogólnopolską  skalę – przekonują właściciele obiektu.  - Zdobycie przez nas tak wysokiej noty w Ogólnopolskim Konkursie Rolnik –  Farmer Roku oznacza również, że spojrzenia tych instytucji zostały  zwrócone na rolnicze walory naszego regionu, a także na samych rolników  powiatu myszkowskiego i całego regionu częstochowskiego. Jednocześnie chcieliśmy podziękować radnemu  gminy – Pawłowi Labocha, oraz sołtysowi wsi Kotowice – Łukaszowi Kot za zaufanie, którym nas obdarzyli zgłaszając nas do konkursu o takiej skali.

dyplom

gospodarstwo

zwierzęta

Źródło: UMiG Żarki