^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

42. Dni Otwartych Drzwi Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

Śląski  Ośrodek  Doradztwa  Rolniczego w Częstochowie organizuje 25 i 26 czerwca 2022 r. w Mikołowie po raz 42. Dni Otwartych Drzwi ŚODR.  Będzie to wydarzenie zlokalizowane na terenie otwartym wokół budynków Oddziału ŚODR w Mikołowie przy ulicy Gliwickiej 85.

ŚODR zaprasza przedstawicieli producentów i dealerów maszyn i urządzeń rolniczych oraz producentów środków do produkcji rolnej, ogrodników i szkółkarzy, pszczelarzy i producentów sprzętu pasiecznego, producentów wyrobów regionalnych i rękodzielników do udziału w tegorocznej wystawie i w kiermaszach. Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z zaproszenia do udziału w tegorocznych Dniach Otwartych Drzwi. Warunkiem  uczestnictwa  w  DOD jest  przesłanie wypełnionej  karty  zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora. Zgłoszenie należy przesłać do 10.06.2022 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem DOD. Karta zgłoszenia i regulamin w załączeniu.

W  wydarzeniu  uczestniczyć  będą  agencje  i  instytucje  rządowe  działające  na  rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich.

P1010590

Podczas Dni Otwartych Drzwi odbędzie się konferencja pszczelarska, pokazy i konkursy, które przyczynią się do wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju branży rolniczej.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegów w hotelu „AGRO” na terenie Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją hotelu „AGRO” - tel. 32 226 14 92, 601 722 271.

Serdecznie zapraszamy!

 Karta zgłoszenia 

 Regulamin 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com