^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

VI edycja "Polska Różnorodna" - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

fundusze

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 10-12 maja 2019 r. Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

Każdy z Dni Otwartych będzie poświęcony innym tematom i innym grupom uczestników :

Piątek 10.05.2019 – dedykowany głównie dzieciom, młodzieży, studentom. Tego dnia powinny odbywać się wycieczki szkolne do placówek beneficjentów oraz wydarzenia przeznaczone głównie dla tej grupy.

Sobota 11.05.2019 – dedykowany głównie rodzinom z dziećmi, zachęca do uczestnictwa w atrakcjach związanych ze sportem, turystyką jak i miejskiej zabawy.

Niedziela 12.05.2019 – główne obchody 15-lecia Polski w UE w Warszawie oraz w miarę możliwości w regionach – powstanie Miasteczko FE oraz scena, na której odbędą się konkursy nt. FE i UE, będą prezentowane projekty i beneficjenci, odbędą się koncerty.

Dni Otwarte to akcja popularna i o dużym zasięgu. V edycja skupiła prawie 560 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 132 tysiące uczestników. Tegoroczna edycja otrzymała nową formułę ze względu na obchody 15-lecia Polski w Unii Europejskiej. VI edycja pod hasłem „Polska Różnorodna”, podsumuje piętnaście lat wykorzystania Funduszy Europejskich oraz podkreśli ich wpływ we wszystkich regionach Polski. Przez ostatnie pięć edycji beneficjenci doceniali DOFE za szeroki zasięg medialny oraz możliwość promocji swoich usług i produktów powstałych w ramach unijnych projektów na skalę krajową.

Dzień Otwarty w Państwa projektach nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może to być udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub organizacja dodatkowego wydarzenia. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków najbardziej przyciągają uczestników. W tym roku DOFE urozmaici wiele wydarzeń towarzyszących akcji. Atrakcje związane ze sportem, zdrowiem czy kulturą staną się elementem spajającym VI edycję. Beneficjenci związani z rewitalizacją lub dziedzictwem kulturowym, turystyką będą mieli okazję do przeprowadzenia ciekawych zajęć czy wycieczek poza swoimi placówkami.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału Państwa w wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia
i projekty mają szansę na dedykowane audycje.
Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu …………………………………………… (nazwa instytucji wysyłającej zaproszenie) i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Zachęcamy do dołączenia się do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu. Strona internetowa będzie uruchomiona w marcu 2019 r.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z ……………………………………………………, tel. ……………………….., mail: …………………… (kontakt do osoby z instytucji zapraszającej).

Zał.: Regulamin akcji pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com