^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

42. Dni Otwartych Drzwi Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

Śląski  Ośrodek  Doradztwa  Rolniczego w Częstochowie organizuje 25 i 26 czerwca 2022 r. w Mikołowie po raz 42. Dni Otwartych Drzwi ŚODR.  Będzie to wydarzenie zlokalizowane na terenie otwartym wokół budynków Oddziału ŚODR w Mikołowie przy ulicy Gliwickiej 85.

ŚODR zaprasza przedstawicieli producentów i dealerów maszyn i urządzeń rolniczych oraz producentów środków do produkcji rolnej, ogrodników i szkółkarzy, pszczelarzy i producentów sprzętu pasiecznego, producentów wyrobów regionalnych i rękodzielników do udziału w tegorocznej wystawie i w kiermaszach. Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z zaproszenia do udziału w tegorocznych Dniach Otwartych Drzwi. Warunkiem  uczestnictwa  w  DOD jest  przesłanie wypełnionej  karty  zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora. Zgłoszenie należy przesłać do 10.06.2022 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem DOD. Karta zgłoszenia i regulamin w załączeniu.

W  wydarzeniu  uczestniczyć  będą  agencje  i  instytucje  rządowe  działające  na  rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich.

P1010590

Podczas Dni Otwartych Drzwi odbędzie się konferencja pszczelarska, pokazy i konkursy, które przyczynią się do wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju branży rolniczej.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegów w hotelu „AGRO” na terenie Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją hotelu „AGRO” - tel. 32 226 14 92, 601 722 271.

Serdecznie zapraszamy!

 Karta zgłoszenia 

 Regulamin 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com