^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

“Nowoczesna dywersyfikacja dochodu w gospodarstwach śląskiej wsi” – zaproszenie na wyjazd studyjny

now dywersyfikacja

Zaproszenie

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zaprasza rolników, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych, producentów żywności na małą skalę, przedsiębiorców, członków KGW, przedstawicieli jednostek doradztwa rolniczego oraz osoby zainteresowane wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań  z woj. śląskiego na wyjazd studyjny do województwa świętokrzyskiego pn.:

„Nowoczesna dywersyfikacja dochodu w gospodarstwach śląskiej wsi”.

Operacja realizowana w zakresie Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie i na Obszarach Wiejskich (SIR), Plan Operacyjny 2024 – 2025.

Operacja ma na celu zapoznanie jej uczestników na przykładzie dobrych praktyk z nowoczesnymi rodzajami działalności, które mogą zostać wdrożone w śląskich gospodarstwach jako dodatkowe źródło dochodu. Pozwolą ponadto na zróżnicowanie oferowanego asortymentu odbiorcom. Dywersyfikacja dochodu pozwala na ochronę gospodarstwa przed utratą płynności finansowej i zabezpiecza jego dochód. Rolnicy i mieszkańcy obszarów wiejskich bazując na zasobach własnych, poprzez wprowadzenie nowopoznanych rozwiązań zwiększą atrakcyjność usług lub produktów z gospodarstw.

Termin wyjazdu: 18-20 czerwiec 2024r.

Organizator zapewnia: transport, wyżywienie, noclegi, ubezpieczenie, opiekę pilota/ opiekuna grupy oraz realizację programu merytorycznego.

Organizator nie wypłaca żadnych dodatkowych diet przysługujących uczestnikom; nie ponosi kosztów związanych z dojazdem na miejsce zbiórki i z powrotem; nie ponosi kosztów zagranicznych i krajowych rozmów telefonicznych wykonywanych z pokoi hotelowych przez uczestników wyjazdu oraz kosztów związanych z np. udostępnieniem w pokojach płatnej telewizji lub mini-baru. Ewentualne ww. koszty zostaną opłacone indywidualnie przez uczestników wyjazdu studyjnego. Roszczenia dotyczące ww. kosztów będą uregulowane w trakcie trwania wyjazdu.

Uczestnikami konferencji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie z obszaru województwa śląskiego.

W kwalifikacji uczestników brane będę pod uwagę:

  •  ocena formalna – prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy;
  • uzasadnienie opisu prowadzonej działalności zgodnej z tematyką wyjazdu studyjnego.

Osoby zakwalifikowane na listę uczestników otrzymają potwierdzenie udziału wraz ze szczegółowymi informacjami organizacyjnymi.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 11.06. 2024 r. do godziny 12.00. Zgłoszenia przysłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Osoby, które zakwalifikują się do udziału w konferencji otrzymają potwierdzenie na adres e-mailowy wskazany w karcie zgłoszenia uczestnictwa.

Więcej informacji dotyczących wyjazdu studyjnego udzielą:

  • Brygida Stroczyk – tel. 508-864-026 lub 32-3250140
  • Joanna Brzozowska – tel.  34 377 01 35, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy

Program wyjazdu

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com