^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
4
5
9
11
12
13
15
17
18
19
20
Data : poniedziałek, 20 lipiec 2020
22
23
24
25
26
27
28
30
31

Śląskie Aktualności Rolnicze 2019

Ruszył nabór wniosków do konkursów dotacyjnych Fundacji PZU

Organizacje pozarządowe z miejscowości do 30 tys. mieszkańców mogą aplikować o wsparcie finansowe na projekty w jednym z trzech obszarów:


• Edukacja
W małych miastach i na wsiach kłopotem jest brak ciekawych zajęć pozaszkolnych dla dzieci. W ramach konkursu „Z PZU po lekcjach" o wsparcie mogą ubiegać się organizacje, które zorganizują ciekawe i pożyteczne zajęcia dodatkowe dla dzieci.


• Pomoc społeczna

Do konkursu „Młodzi niepełnosprawni - sprawni z PZU" należy zgłaszać projekty polegające na organizowaniu zajęć edukacyjnych, warsztatów terapii zajęciowej, wycieczek, a także na prowadzeniu profesjonalnych i efektywnych działań służących przygotowaniu do życia dzieci i młodzież niepełnosprawną.


• Kultura
W Konkursie „PZU z kulturą" dofinansowane zostaną działania, które promują aktywność dzieci i młodzieży w zakresie szeroko pojętej kultury i sztuki, np. interesujące i rozwijające wyjazdy połączone z wizytami w muzeach, teatrach, galeriach i kinach.


Harmonogramy konkursów zawarte są w ich regulaminach.


Więcej informacji i materiały do pobrania dostępne są na stronie internetowej Fundacji PZU, w zakładce Konkursy i dotacje.

ogo Fundacji PZU

Źródło: www.fundacjapzu.pl