^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

 

SEMINARIUM PSZCZELARSKIE-Optymalizacja prac w gospodarce pasiecznej, innowacyjne proekologiczne zagadnienia profilaktyki i bioasekuracji rodzin pszczelich, podsumowanie skutków suszy 2019 pod kątem ekonomiki produkcji i prac hodowlanych

PZDR Będzin
d5-2
Termin: środa, 4 grudzień 2019 16:00 - 20:00

Miejsce: 4-go GRUDNIA 2019 r. ul. Sienkiewicza 6 A w budynku Centrum Aktywności Obywatelskiej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

w Częstochowie

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Będzinie

oraz Dział Technologii Produkcji Rolniczej i Doświadczalnictwa w Mikołowie

zapraszają, zainteresowanych pszczelarzy innowacjami

branżowymi na seminarium

” Optymalizacja prac w gospodarce pasiecznej, innowacyjne proekologiczne zagadnienia profilaktyki i bioasekuracji rodzin pszczelich, podsumowanie skutków suszy 2019 pod kątem ekonomiki produkcji i prac hodowlanych ”

Program seminarium : Gościem specjalnym, a zarazem wykładowcą będzie współpracujący z ŚODR w Częstochowie Tomasz Stańczuk-Ciecierski „ Doktor Kwasek”

, który jest znanym i szanowanym w branży niezależnym ekspertem prowadzącym fora dyskusyjne, pszczelarzem, dociekliwym badaczem, autorem ponad 400 filmów szkoleniowo-instruktarzowych, dla pszczelarzy z zakresu gospodarki pasiecznej, które ukazały się w internecie.

Wspólnie z ŚODR w Częstochowie prowadzi demonstracje dotyczące profilaktyki i bioasekuracji rodzin pszczelich oraz optymalizacji prac w gospodarce pasiecznej metodami proekologicznymi.

Seminarium pszczelarskie odbędzie się o godz.1600

w dniu 4-go GRUDNIA 2019 r. ul. Sienkiewicza 6 A

w budynku Centrum Aktywności Obywatelskiej

Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Telefon
322677435
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

 

Terminy


  • środa, 4 grudzień 2019 16:00 - 20:00
  • środa, 4 grudzień 2019 16:00

Wspierane przez iCagenda