^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
5
6
9
11
Data : piątek, 11 październik 2019
12
13
14
20
21
25
27
30
31

KOLĘDOWANIE U STRAŻAKÓW !!!

W dniu 14.12.2017 roku odbyło się Spotkanie Opłatkowe Gminy Poraj. Kolejny raz spotkanie to odbyło się w Sali OSP Choroń, a organizatorem tradycyjnie był Wójt Gminy Poraj – Łukasz Stachera i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju – Magdalena Ryziuk – Wilk.

Opłatek Gminny w Choroniu był okazją do podziękowania za współpracę w mijającym roku wszystkim zaproszonym, którzy reprezentowali instytucje i organizacje działające  na terenie Gminy Poraj. Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie reprezentował Józef Ślusarz – Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Myszkowie, oraz Monika Mrożek – Doradca Rolny obsługująca Gminę Poraj.

Depositphotos 4483449 original

W ramach uroczystego Opłatka Gminnego w Choroniu odbył się Gminny Przegląd Kolęd, w którym wystąpiły następujące Zespoły działające przy GOK Poraj: KGW „Choronianki”, Orkiestra Dęta z Choronia, „Szalona Piątka Plus” , Zespół Wokalno-Instrumentalny z Żarek Letnisko, KGW „Malwy” z „Jurajską Kapelą Biesiadną”, KGW „Kalina”, Konrad Maszczyk i „Kapela Biesiadna” z Choronia.

Gratulacje dla Organizatorów, zapraszamy za rok !!!