^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

MIĘDZYNARODOWE TARGI PRODUKTÓW I ŻYWNOŚCI WYSOKIEJ JAKOŚCI - EKOGALA 2018

W dniach 7 i 8 grudnia 2018 r. w Jasionce koło Rzeszowa, na terenie obiektu G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Województwa Podkarpackiego odbędzie się XII edycja EKOGALI - Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości. Targi organizowane są przez Samorząd Województwa Podkarpackiego we współpracy z Miastem – Gminą Rzeszów, Związkiem Stowarzyszeń „Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego” oraz Gminą Trzebownisko.

Targi EKOGALA stwarzają możliwość między innymi spotkania z lokalnymi wytwórcami produktów i żywności ekologicznej, odkrycia dobroczynnego wpływu ziół na organizm człowieka czy poznania walorów agroturystycznych regionu. EKOGALA to również doskonały czas, w którym lokalni eko-przedsiębiorcy mają okazję zaprezentować swoje produkty i prowadzone działalności.

W ramach imprezy zaplanowano konferencje, degustacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy gotowania i rękodzieła związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Wejście na Targi dla zwiedzających jest bezpłatne. Skorzystać można także z bezpłatnego dojazdu z Rzeszowa do Jasionki wraz z kursem powrotnym.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajduje się stronie www.ekogala.eu.

Ekogala 2018 baner

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com