^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
9
11
12
13
14
15
18
Data : sobota, 18 wrzesień 2021
19
20
21
23
25
26
27
28
29
30

XIX Regionalny konkurs na tradycyjne ozdoby bibułkowe

Kwiaty

XIX Regionalny Konkurs na tradycyjne ozdoby bibułkowe KWIATY pod patronatem Wójta Gminy Olsztyn.
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie
Współpraca: Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Celem konkursu jest zachowanie tradycji ozdabiania wnętrz mieszkalnych, pobudzenie i promocja twórczości ludowych artystów, pozyskanie dla tej tradycji nowych i młodych twórców.
Konkurs jest otwarty i dostępny dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Przedmiotem konkursu są tradycyjne ozdoby bibułkowe (pojedyncze kwiaty, wiązanki, girlandy, rozety, bukiety, wianki, pająki, a także inne ozdoby nawiązujące do tradycji zdobnictwa bibułkowego).
Każda praca winna być przygotowana przez jednego indywidualnego wykonawcę.
Autorom najciekawszych i najpiękniejszych ozdób i kwiatów zostaną przyznane nagrody pieniężne. O ilości i wysokości nagród konkursowych decyduje jury.
Prace konkursowe z opisem zawierającym: imię i nazwisko, adres zamieszkania, wiek, numer telefonu, należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie, Pl. Mar. Józefa Piłsudskiego 15 w dniach 20-21 maja 2021 roku w godz. 8.00-16.00
Ogłoszenie wyników konkursu połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 29 maja 2021 r. (sobota) o godz. 17.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie, przed spektaklem teatralnym „Konopielka”.
Ze względów epidemicznych obowiązuje potwierdzenie przybycia do dnia 26 maja 2021 r.
Wystawa czynna będzie w dniach 29 maja – 31 sierpnia 2021 r. w godzinach pracy Ośrodka. Prace konkursowe przechodzą na własność Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.
Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora dla potrzeb konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo dokumentowania, fotografowania oraz wykorzystywania wizerunku na stronach www oraz innych publikacjach bez wypłacania honorariów.
Udział w konkursie jest równoznaczny z przyjęciem warunków Regulaminu.
Zapraszamy do udziału !!!