^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Wpisz Imię, Nazwisko i hasło

Użytkownik
hasło

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
4
Data : środa, 4 grudzień 2019
5
8
9
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Targi Odnawialnych Źródeł Energii, Targi Energetyki i Elektroniki, Międzynarodowe Targi Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska

  Polityka energetyczna Polski w ostatnich latach ewoluuje w kierunku wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Jest to odpowiedź na uwarunkowania klimatyczno-energetyczne prawodawstwa Unii Europejskiej i jednocześnie poważne narzędzie zapobieżenia postępującej degradacji środowiska naturalnego.

enex

 

   W dniach 1-2 marca 2017 r. w ramach Targów Kielce odbędą się XV Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia oraz XX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektroniki ENEX. To okazja do zapoznania się z bardzo szeroką ofertą wiodących marek polskiego i zagranicznego sektora energetyki konwencjonalnej i „zielonej energii”. Wśród licznych ciekawych prezentacji, warsztatów i konferencji polecić można w szczególności: Forum Fotowoltaiczne Solar + (ogólnopolska konferencja poświęcona branży PV), Forum Pomp Ciepła i Techniki Grzewczej, Konferencję „Energia z Biomasy w praktyce”. Świętokrzyska firma DEFRO zaprezentuje kotły piątej generacji.

 

Ekotech

   Przy okazji wyżej wymienionych Targów skorzystać można także oferty XVIII Międzynarodowych Targów Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska EKOTECH.W ramach wydarzenia, oprócz prezentacji branżowego parku maszynowego i wyrobów dla gospodarki odpadowej, odbędą się także szkolenia w zakresie prawidłowej segregacji odpadów komunalnych, Forum Odzysku Surowców z Odpadów, wyjazd techniczny w celu zwiedzania Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Promniku a także wiele innych warsztatów i sesji.

 

   Udział w Targach jest bezpłatny. Wystarcz wcześniej zarejestrować się na stronie Targów w zakładce Rejestracja Zwiedzających i wypełnić formularz „Zamówienie zaproszenia na targi”.

 

   Więcej informacji znajduje się pod adresem http://www.targikielce.pl