^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Wpisz Imię, Nazwisko i hasło

Użytkownik
hasło

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
Data : poniedziałek, 4 marzec 2019
10
13
Data : środa, 13 marzec 2019
14
23
24
25
28
29
31

Newsletter

Galeria

baner galeria27  

MIĘDZYNARODOWE TARGI DLA BRANŻY EKOLOGICZNEJ - BIOCONTRACTING 2018

BioContracting 2018 to druga edycja Międzynarodowych Targów dla Branży Ekologicznej, które odbędą się w dniach 18-20 maja 2018 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To także idealne miejsce, w którym każdy zainteresowany tematyką ekologiczną znajdzie coś dla siebie.

W blisko 10 strefach produktowych będzie można zapoznać się z aktualną ofertą żywności BIO, organicznych kosmetyków, ekologicznych środków czystości, nowości dla ekologicznych rodziców, zabawek, mebli i artykułów przemysłowych. Nie zabraknie strefy rolnictwa ekologicznego, ekobiznesu i strefy edukacyjnej. Odbędą się szkolenia poświęcone certyfikacji i ekorynkowi, konkursy i wykłady poświęcone tematyce ekologicznej, kulinarne show i pokazy makijażu wykonanego kosmetykami organicznymi.

Targi organizowane są w formule biznesowo-komercyjnej, stwarzają więc możliwość nawiązania trwałych relacji biznesowych z klientami ze Wschodu i Zachodu Europy oraz Azji, a międzynarodowy charakter wydarzenia sprzyja promocji rodzimych producentów. W strefie wsparcia kontraktacji (B2B) będzie można też spotkać kupców i przedstawicieli branży HoReCa, poszukujących najlepszych produktów do swojego sklepu czy restauracji.

Targi dedykowane są przedsiębiorcom i rolnikom działającym w branży produktów ekologicznych i certyfikowanych. Wystawcami targów są podmioty, których produkty posiadają jeden ze znaków charakterystycznych dla produkcji ekologicznej, organic czy bio.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.biocontracting.pl

biocontracting 18 20 maja 2018